https://aeronet.cz/news/mate-v-rodine-ockovaneho-cloveka-muze-vas-nakazit-mutaci-delta-americka-cdc-prave-potvrdila-informace-aeronetu-a-doporucila-vsem-ockovanym-americanum-okamzite-zacit-nosit-rousky-a-respiratory/ 

https://aeronet.cz/news/video-dr-anthony-fauci-jiz-v-lednu-2017-pred-inauguraci-donalda-trumpa-na-prednasce-v-georgetownu-varoval-ze-za-trumpovy-vlady-dojde-k-propuknuti-infekcni-pandemie-bande-znudenych-hostu-ve-fronte/

 

Máte v rodině očkovaného člověka? Může vás nakazit mutací Delta! Americká CDC právě potvrdila informace Aeronetu a doporučila všem očkovaným Američanům okamžitě začít nosit roušky a respirátory! Podle šéfky CDC bylo na základě nových dat zjištěno, že objem virů mutace Delta je u očkovaných osob stejně vysoký jako u lidí, kteří vůbec očkovaní nejsou! Podle CDC mohou být vakcinovaní lidé stejně nakažliví pro své okolí jako neočkované osoby! Data CDC nově ukazují, že vakcíny neposkytují bezinfekčnost a virus Delta se v tělech očkovaných osob může bez omezení množit!

Americké liberální peklo zamrzlo a údajná konspirace Aeronetu se znovu stala realitou. Šéfka americké CDC Rochelle Walensky, která má mimochodem rovněž židovský původ [1], stejně jako šéf Pfizeru Albert Bourla [2], dnes poprvé přiznala [3], že nová data jasně potvrzují znepokojivý fakt, že plně očkovaní Američané mohou šířit mutaci viru Delta ve svých tělech úplně stejně jako neočkovaní lidé. Vakcína tak podle jejích slovy pomáhá očkovaným lidem předcházet vážné formě onemocnění, ale nedokáže vytvořit v těle imunitu.

V tomto důsledku šéfka CDC dnes s velkým smutkem oznámila, že doporučuje všem očkovaným, aby okamžitě začali nosit roušky a respirátory, aby nemohli nakazit okolo sebe nejen neočkované Američany, ale ani ty očkované, protože jak se ukazuje, vakcinační program nezajišťuje v tělech očkovaných osob biologickou imunitu, ale pouze rezistenci. Přesně to, o čem jsme zde na Aeronetu psali již před mnoha měsíci a různými cemperizátory a mainstreamovými médii to bylo označováno za hoax a konspiraci. Dnes už to není konspirace, je to realita!

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/ReaperHDColor-300x169.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/ReaperHDColor-768x432.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/ReaperHDColor-700x394.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/ReaperHDColor-635x357.jpg 635w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/ReaperHDColor-859x483.jpg 859w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/ReaperHDColor.jpg 1280w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Anděl Smrti – Symbol dopadu vakcinačního šílenství s experimentálními roztoky

Dnešní doporučení CDC je tak obratem o 180 stupňů ve srovnání s květnem, kdy CDC tvrdila, že plně očkovaní Američané nemusí nosit roušky a respirátory. Toto doporučení tak bylo dnes zrušeno, a to na základě nových dat americké CDC z nemocnic, kde dochází k příjmům nových pacientů, z nichž ohromná část je plně očkovaná.

Rochelle Walensky na tiskové konferenci odmítla sdělit, kolik očkovaných osob je v této chvíli v amerických nemocnicích, pouze zopakovala oficiální údaje úřadu, že vakcíny fungují na 99% a poskytují občanům ochranu před závažnou formou nemoci, ovšem jak se ukazuje, tělo očkovaného člověka si nevytvoří imunitu, ale pouze rezistenci. A víte, co to znamená? No přece to, že se nám tu nečekaně objevuje zajímavá paralela s geneticky modifikovanými osivy (GMO) a kauzami společnosti Monsanto. Jak je to možné? Ta paralela je doslova do očí bijící.

Očkování neschopné vytvořit širokospektrální imunitu na mutace je v podstatě ten samý kšeft jako geneticky modifikované osivo, které si musíte pořád dokola kupovat

Geneticky modifikované osivo má dvě základní vlastnosti. Genetické úpravy v plodině zajišťují ochranu proti škůdcům, kdy rostlina si sama vyrábí a syntetizuje pesticidy, ale společně s tím má plodina geneticky neutralizované rozmnožování kvůli autorským právům a hlavně kvůli nekonečnému kšeftu a businessu. Vypěstované GMO obilí je totiž neplodné, nelze jej znovu použít na osetí, prostě nevzklíčí. Vypěstované obilí lze prostě jen sklidit a spotřebovat na mouku a výrobu pečiva.

Zemědělec si tak nemůže z vypěstované úrody dát na stranu několik tun sklizeného obilí na osetí polí příští rok, ale musí za své peníze koupit od Monsanta nové GMO osivo. A každý rok, pořád dokola. Nekonečný příliv peněz pro Monsanto. A když zapojíte konceptuální gramotnost do svého uvažování, přijdete na zajímavé odhalení.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/rochelle-walensky-300x169.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/rochelle-walensky-768x432.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/rochelle-walensky-700x394.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/rochelle-walensky-635x357.jpg 635w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/rochelle-walensky-859x483.jpg 859w" sizes="(max-width: 992px) 100vw, 992px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Rochelle Walensky, šéfka CDC

Proč současné vakcíny neposkytují lidem imunitu, ale pouze rezistenci, takže očkovaní lidé dál šíří různé zmutované viry? Kdyby měl člověk imunitu, potom by tato imunita zlikvidovala v těle všechny viry a žádné mutace by se v těle nemohly množit, protože imunita funguje tak, že získává po prodělání nemoci širokospektrální účinky ochrany.

Je to stejné jako s vyléčenou chřipkou, kdy následně několik dalších měsíců nebo dokonce let neonemocníte, bez ohledu na nové mutace chřipky. Vaše imunita má totiž širokospektrální obranu proti chřipkovým virům. Takže, když lidé nemají po očkování imunitu, co to znamená? No přece to, že se budou muset pořád a pořád přeočkovávat na nové a nové mutace, což bude znamenat miliardy a miliardy nových dávek vakcín, a to bude znamenat obrovské, mamutí a trvalé zisky pro farma společnosti.

Už chápete, proč vám ti dobytkové v rolích politiků nechtějí uznávat protilátky v těle při cestách do práce, do obchodu, do školy a přes hranice?

Najednou už člověk po vakcinaci nebude mít širokospektrální imunitu proti všem mutacím, ale bude si muset zaplatit a zacvakat přeočkování na každou novou mutaci extra. Když těch mutací za rok bude 5, tak to bude celkem 5 přeočkování. Člověk si ale nikdy nevytvoří zdarma a grátis imunitu proti mutacím ve svém těle, ne ne! Nově si budete muset za ochranu proti každé jednotlivé mutaci zaplatit! A to je přesně to samé, co vymysleli v Monsantu s GMO.

Už si nemůžete něco sami vypěstovat, bez ohledu na to, jestli je to obilí nebo imunita. Ne ne, za vypěstování nového obilí a nové imunity si musíte extra a znovu a znovu zacvakat! A je úplně jedno, jestli si to zaplatíte sami, nebo to zaplatí pojišťovna, protože obojí půjde z vaší kapsy tak jako tak. A vlády, které v tomto spiknutí jedou půl napůl s Big Pharma, se ještě podepíší pod nevýhodné smlouvy, kde se zaváží k odběru vakcín i v případě, že by se našel laciný lék. A aby nenastal průser a arbitráž za neodebrané vakcíny, tak všechny vlády zuřivě a důsledně bojují proti Ivermectinu, protože ten přímo ohrožuje tyto podepsané smlouvy a kšefty!

 jaře tohoto roku

Znovu si uvědomte, proč vám politici nechtějí uznávat prodělané nemoci, a dokonce ani protilátky v těle u přirozeně imunních osob, které nikdy od roku 2020 neonemocněly covidem, protože jejich tělo si přirozeně poradilo. Tito lidé žádný Green Pass nedostanou, protože nemají vakcínu, nemají test a ani neprodělali nemoc, čímž se pro režim a Big Pharma stávají nikoliv podezřelými, ale vyloženě nežádoucími osobami, které kazí globalistům a jejich lokajům obrovský business. Představte si svět, kde funguje nějaký laboratorně vytvořený virus, jehož jediným úkolem je divoce a velmi rychle mutovat.

Vakcíny neschopné vytvořit imunitu a bezinfekčnost, obrovské a nekonečné perpetuum mobile na peníze pro Big Pharma! A pro politiky!

A to proto, aby proti němu bylo potřeba urychleně a pořád vyrábět nové a nove verze vakcín, které očkovaným lidem ale neposkytnou širokospektrální imunitu, ale pouze ochranu před údajně těžkým průběhem, přitom ten ani drtivé většině lidí vůbec nehrozí. Jenže vakcína neposkytne bezinfekčnost, očkovaný člověk nadále šíří viry, takže nejen on se musí znovu a znovu přeočkovávat na nové a nové edice virů, ale i ostatní lidé okolo něho, obligátně rodinní příslušníci, musí se prostě přeočkovávat pořád dokola spolu s ním, a už vlastně napořád. Dovedete si to převést na kalkulačku a spočítat si ten gigantický vývar pro Big Pharma a pro politiky, kteří v tomto jedou?

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/GreenPassScanner-300x200.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/GreenPassScanner-768x511.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/GreenPassScanner-700x466.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/GreenPassScanner-536x357.jpg 536w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/GreenPassScanner-726x483.jpg 726w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/GreenPassScanner.jpg 1280w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Skenovací terminál na Green Pass u vstupu do budovy

Doslova se jedná o nekonečné perpetuum mobile na prachy, jaké nikdy v historii prakticky nebylo. Virus bude mutovat, lidé si nebudou schopni vytvořit zdarma a grátis ve svém těle imunitu proti stále novým a novým mutacím, a i když si jí vytvoří, tak jim to bude k ničemu, protože režim jim protilátky v těle neuzná pro svobodu pohybu, takže nebude na ně pohlíženo jako na zdravé lidi, ale jako na odporný dobytek, který se nechce nechat očkovat a tudíž ohrožuje všechny zodpovědné ovčánky.

Takže taková zdravá osoba bude odsouzena k trvalému domácímu vězení a kromě snad cesty do potravin a do lékárny nebude smět jít nikam. Koncentrákový teror na úplně zdravých lidech, a to jenom kvůli tomu, že nechtějí do sebe rvát několikrát za rok vakcíny na různé mutace. Každá očkovaná osoba se tak stane součástí trvalého příjmu Big Pharma a politiků, kteří v tom jedou společně s ní. Tohle je opravdu zločin proti lidu a národům.

 

A to je takový nátlak, kterému moc lidí nedokáže odporovat. Ano, lidé se vzdají chození do obchodu, nakoupí přes internet. Ale vzdát se zaměstnání, to prostě nejde. Když zaměstnavatel nařídí očkování, je vymalováno. Buď člověk ohrozí sociální bezpečnost vlastní rodiny tím, že přijde jako neočkovaný o zaměstnání, anebo v zájmu rodiny se nechá napouštět podivnými roztoky, dost možná brzy na měsíční bázi. A co udělají lidé? Začnou křičet, že mají holé ruce? Anebo hole v ruce? A napadne je vůbec křičet?

Podívejte se okolo sebe, kolik svědků covidových přísahá na vakcíny jako na obrázek Boží. A často jde o vysoce vzdělané osoby. Jenže, jak už jsem v pátek varoval na SVCS, vzdělání nezaručuje inteligenci! A inteligence je schopnost řešení komplexních úkolů a výzev na základě konceptuální gramotnosti. A když lidem chybí konceptuální gramotnost, logicky u nich nenajdete ani tu inteligenci, která je potřeba k zachování svobody, lidských práv, národa jako takového a hlavně vlastního života, ale i života svých dětí. Tento teror je totiž založen na kombinaci obrovských peněz a neomezené moci Total Control, kdy totální kontrola nad obyvatelstvem je doplněna obrovskými zisky pro všechny lokaje, kteří se podílí na budování tohoto nového dystopického společenského režim

Projekt "AUTOBUS"

autobus

Copyright © 2022 Seven Roses o.p.s.. All Right Reserve.