pokud budu živ nikdy neuznám lgbqt , protože jahušua řekl nechte děti aby přicházeli ke mně ,takým patří království 

nebo jinde Jahušua řekl kdo nebude jako dítě nevejde do království boha nejvyššího 

tudiž buznou a lesbou bis se nenarodíte ,nebot když el Šadaj stvořil  človeka stvořil ho ve své pečěti !!!!!! na svou podobu tudiž pochopte, aby měl satan jistotu že ten člověk na betom pujde do pokelného jezera tak za :

1 MUSÍ SE ČLOVĚK ZABÍT 

2 MUSÍ ČLOVĚK OTOČIT BOŽÍ DÍLO BOŽÍ PEČET BOŽÍ PODOBU NAOPAK !!!!!!

TUDIŽ POKUD SE ČLOVĚK ZABIJE NEBO JE " OPAČNÁ LESBA OPAČNÝ" HOMO SEXUAL  JE PROKLET A AUTOMATICKY POTÉ CO ZEMŘE JE ODSOUZEN K VĚČNÉMU OHNIVÉMU JEZERU KDE BUDE MUČEN NAVĚKY !!!!! TAKOVÝ ČLOVĚK NIKDY NEMÚŽE BÝT V KRÁLOVSTVÍ BOŽÍM NIKDY !!!!!!!

PODLE JAHUŠUA NEBOT JAHUŠUA JE TO SLOVO V BIBLI JE JASNĚ PSÁNO SYNEM NEJVŠŠÍHO CO SE MUSÍ !!!!! SE SVATÉHO ZÁKONA S TAKOVÝM CLOVĚKEM UDĚLAT!!!!!!!!!!!

 

3 MOŠE 1822Nesmíš obcovat s mužem jako se ženou, je to ohavnost!

20:1313Kdokoli by obcoval s mužem jako se ženou, oba spáchali ohavnost. Musejí zemřít – jejich krev ať padne na ně!

PŘÍSAHÁM PŘI bOHU nEBES A zEMĚ ŽE AŽ BUDE sLOVANIJAH KRÁLOVSTVÍM JOSEF TAK JE JE TO PŘEDURČENO BUDEME STRIKTNĚ ZACHOVÁVAT  JAHUŠUA ZÁKON BEZ PARDONU !!!!!!!!

K TOMU BY RÁD DODAL ŽE CELÝ NÁROD KTERÁ BIDLÍ V ZEMI OPLÍVAJÍCÍ MLÉKEM A medem (území jisrael ) je proklet už jenom  kvúli tomu že organizují  platí a sponzoruji jerušalon gay trans pride pochody ,každý rabín v jerušalom který nečíní podle mošeho zákona je tím pádem proklet ,!!!!! a dále proto že tel aviv je město ked 15 % je lbqgt buzen a leseb a trans ,takový národ nemá právo být ve svaté zemi !!! a nebude je to vůle el ŠADAJ ,MYSLÍM ŽE KRÁL SALMAN A KARÁL KHAMENEI  TED ČTOU A ŘÍKAJÍ SI CO SI TO TY KURVY DOVOLUJÍ V NAŠEM SVATÉM MĚSTĚ ORGANIZOVAT GAY TRANS PARTY  a mají pravdu barnea kochavi za tyto hříchy a za to že veřejně vy řikáte že jahušua je v pekle (máte to v takmudu který čtete!!!) a jeho matka byklakurva za to příjde salman a khamenei a iraq a ostatní země a zničí Vás totálne jak je psáno v 5 knize moše 28k-32k.nebudete mít satelity nebudou Vám fungovat systémy budete mít tmu chošech uvidíte!!!

 nepřeji si aby v Roša měli jakékoliv postavení kdo je kurva

lazar ten který říká že je jahušua v pekle a jeho matka je kurva ,

každý kdo zapře syna  je satanova děvka tak

jak je psáno v zjevení jochanana oni nejsou jehuda

oni jsou synagoga satana !!!!!s hexagramovou

satanovou hvězdou!!!

jisrael je lid který ví že rešit

malach cadik malach šalom je jahušua syn nejvyššího ,

kdo to popírá je proklet!!!!!!!! takové kurvy nemúžou zústat v slovanské zemi!!!!!! 

 

20:1313Kdokoli by obcoval s mužem jako se ženou, oba spáchali ohavnost. Musejí zemřít – jejich krev ať padne na ně!

jsem rád že máme velice blízko hypersonické nuklearní rakety na blízkém Východě pokud kdo ví kde a kdy se budou hodit !!!!!!17 a 77  sekund je hodně málo času .........................................

Projekt "AUTOBUS"

autobus

Copyright © 2024 Seven Roses o.p.s.. All Right Reserve.