trump is m.t.v

Nejen totiž Trumpovi, ale dalším více než pětatřicet tisíc (!) komentátorů, právníků, intelektuálů i zcela běžných lidí bylo v noci na neděli „smazáno“ z Twitteru. Google současně vyřadil ze svého systému Parler, na který se Trump a jeho podporovatelé v desetimiliónových zástupech uchýlili, a jenž se tak v posledních dnech stal Twitteru nebezpečnou konkurencí. Rovněž Apple oznámil, že Parler vyřadí dnes večer ze svého systému, pokud nezavede stejnou cenzuru příspěvků jako ostatní monopolní „majitelé pravdy“ (a lásky, dodali bychom u nás).....

s-atan začína totálně zotročovat v usa lidi trump kongress senat biden obama jsou všichni jen jedna banda amerických reptiliánů ,kteří ted začnou dělat s lidskou rasou nejen v usa takevé věci ,že se všichni poserete ,všechno vypnou a budou vraždit mučit znásilnovat atd protože co? protože yes we can!!!

pochopte za sebou mají totiž celou armádu reptiliánů a sa-tanovu armádu  miliony milionu a ted jsem zvědav co budete dělat až tato satanova reptiliánska armáda bude pře bránou do východní eu ,protože vám garantuji že vás ojebali nato je nazi reptiliánska armáda ,která chce zničit a zotročit všechni lidi primárně slovany !!!

začne to čipem bez kterého nebudete moct ani poslat mail nebo nakoupit nebo někam jít!!!

......ale kdo vytrvá do konce a nedá se očkovat nepřijme chip -mark of the beast ,bude mí život navěky ,kdo se však přispůsobí a příjme  bude mučen anděly EL CHAJ EL ŠADAJ (boha živého VŠEMOHOUCÍHO) naveky !!!!!!!

Projekt "AUTOBUS"

autobus

Copyright © 2024 Seven Roses o.p.s.. All Right Reserve.