dejme tomu že blesk si zavolal ČR 2012-16a pár jeho psům ,aby nějak zatopili jisrael ,však víte, že blesk je největší nepřítel Jisrael, no a pak co vymysleli švejkové ,že vybušniny miny a tak jsou ve skladu to se jen dá na bulahra a zakázka teroristům ,kteří to pak použijou v mé zami v Tel aviv a Jerušalom na civilním obyvatelstvu je hotová penízky jsou cia to zastřeší a je to ,  no pak se blesk vrátil no a ted ho napadlo že on vlastně má důkazy o zapojení některých českých politiků na tomto kšeftíku !vyvraždovaní židů! no tak cinknul do čr a vyhrožoval ,že pokud půjde jan na východ tak to zveřejní a že to všechno musí hodit na rusi a je to jinak že jsou  v píííí,vždyt víte ...

co ted ,za chvíly volby a já myslím že ty důkazy o tomto kšeftíku otřesou ČR PŘED VOLBAMI ,to jsem zvědav co na to vrchní st. zástupce že kryl  ozbrojování teroristů na vyvraždování civilního obyvatelstva v tel Aviv a Jerušalom  !!!!!! a skusila by jedna strana jít do koalice s takovýma lidma  včetně ods, uvidíme, nás Šomerim jisrael jsi nekoupíte a pamatujte ja kopu za rusko a jisrael,  slované jsou josef a svůj lid nezradím a Jisrael je taky můj lid a  Jisrael má země ki ani jisraeli!!!!

ale můžu vám říct že tá pravda se ukáže velice brzo ............................ 

 

Prezident Miloš Zeman to prásknul: Neexistují důkazy a ani svědectví, že by tito dva agenti GRU byli ve vrbětickém areálu, uvádí se v utajované zprávě BIS! Tuto větu si v ní prezident podtrhl! A je to venku! Prezident vyzval k prošetření podezření a v závěru projevu varoval, že pokud se ukáže, že šlo o zpravodajskou hru, bude to mít vážné důsledky pro politické procesy řízení v ČR! Takový skandál dosud Česká republika nezažila, týden trvající hysterie a vyhošťování ruských diplomatů a nakonec se ukáže, že BIS nemá ani svědky, ani důkazy! Takže už je jasné, proč BIS nechce žádné důkazy zveřejňovat, protože žádné nejsou!

Český prezident Miloš Zeman po týdnu čekání vystoupil s projevem na TV Prima a vyjádřil se ke kauze údajného odhalení ruských agentů, kteří podle české vlády měli v roce 2014 vyhodit do povětří muniční sklad ve Vrběticích. Všichni se divili a kladli si otázku, proč prezident Miloš Zeman mlčí od minulé soboty a proč předeslal, že se k věci vyjádří až za týden. Dnes už to víme, český prezident využil celý týden k tomu, aby česká vláda odhalila, čím vlastně disponuje, jakými argumenty a materiály, aby tedy ukázala, jestli ta obvinění proti Rusku a údajným agentům GRU jsou validní a oprávněná.

 

Na vlnu rusofobie totiž během uplynulého týdne naskočili naprosto všichni politici s vazbami na tzv. trans-atlantické vztahy a jediným výsledkem týden trvající hysterie je vyhoštění 18 ruských diplomatů a v odvetě Ruska potom vyhoštění 20 českých diplomatů. Jenže, za celý týden se nedošlo k zásadní a logicky očekávané věci, tedy k předložení a zveřejnění důkazu. BIS to zdůvodnila tím, že důkazy jsou tajnými materiály, které nelze zveřejnit, přestože Andrej Babiš původně vyzval k jejich zveřejnění, ale to bylo ze strany BIS zamítnuto. Dnes už díky prezidentovi víme proč.

V tajné zprávě BIS se uvádí, že neexistují žádné důkazy a ani svědci o přítomnosti ruských agentů GRU ve Vrběticích

Miloš Zeman totiž ve svém projevu na TV Prima odpálil [1naprostou informační bombu, když divákům sdělil, že ve zprávě BIS, která se mu dostala do ruky, je uvedena tato výbušná věta a prezident uvedl: “Mohu konstatovat, že ve zprávě BIS se uvádí, a tuto větu jsem si podtrhl, že neexistují důkazy ani svědectví, že by tito dva agenti byli ve vrbětickém areálu. Ano, dámy a pánové, a je to venku!

Přímo samotná BIS tak ve zprávě, kterou dostal do ruky prezident Miloš Zeman, uvádí naprosto šokující informaci, že neexistují ani důkazy, ani svědectví. Jediné, co existuje, jsou jakési emaily, kterými si prý agenti GRU měli u Vojenského technického ústavu (VTÚ) žádat o vstup do muničního areálu, ale zmíněné osoby tam nikdo nikdy neviděl, neviděla je ani ostraha objektu, takže neexistuje svědectví ostrahy, a nezachytily je ani bezpečnostní kamery, takže neexistují ani důkazy s fotografiemi z bezpečnostní kamer.


To ovšem neznamená, že se do areálu nešlo dostat nelegálně a neoficiálně skrze děravé oplocení, jenže v tom případě se nabízí jednoduchá otázka, proč by potom vůbec údajní agenti posílali nějaké emaily s žádostí o vstup do areálu, když by mohli do areálu vstoupit děravým plotem úplně anonymně? Chápete ten nesmysl v argumentaci BIS? Co udělá každý agent, než se rozhodne infiltrovat nějaký objekt za účelem diverze a sabotáže? No, logicky si nejprve obhlédne terén a celý objekt. Načerpá o objektu veškeré informace, zjistí si parametry objektu, rozpisy služeb ostrahy, rotace směn ostrahy, ověří kvalitu oplocení, prověří rozmístění kamerových systémů.

Do areálu muničního skladu chodili místní lidé děravými ploty na houby, pokud by se agenti chtěli dovnitř dostat nenápadně, neposílali by ostraze žádné emaily s oficiální žádostí o vstup!

A po zjištění těchto informací zvolí postup. Buď agent vnikne do objektu inkognito, tedy potají a bez ohlášení, načerno, anebo zvolí složitější cestu, vstup do areálu oficiálně a pod cizí identitou, což znamená počítat téměř na 100% s tím, že obličej agenta zachytí bezpečnostní kamery a záběry tak budou fungovat jako důkaz o přítomnosti agenta. Opravdu by agenti GRU riskovali vstupování do areálu oficiálně na falešné doklady, když se do areálu mohli dostat přes děravé ploty inkognito?

>

Místní lidé ve Vrběticích tvrdí, že zabezpečení areálu v roce 2014 bylo v tak katastrofálním stavu, že se to ani nedalo popsat. V plotě areálu bylo mnoho děr, a to z důvodu zásahu místních myslivců, kteří si už dlouhá léta stěžovali, že plot brání migraci zvěře. V plotě tak byly vytvořeny díry [2] pro migraci lesní zvěře, a nejen zvěře, protáhnout se těmito dírami mohli i lidé, především houbaři, protože místní lokalita “Za plotem” je vyhlášená jako houbařský ráj, kam chodí jenom ti, kteří to znají a jsou místní. Ze stejného důvodu mezi houbaři patří za vyhlášená místa ke sběru hub hlavně vojenské výcvikové prostory, kam je civilistům normálně vstup zakázán a nikdo v těchto prostorách houby nesbírá, protože vojáci na to samozřejmě nemají čas. Takže oplocené vojenské prostory a muniční perimetry mají pro houbaře cenu zlata.

Ruská GRU by nikdy neriskovala zanechání elektronické stopy oficiální žádostí svých agentů o vstup do areálu, do kterého se dá dostat i jednou z mnoha děr v oplocení

Jakýkoli diverzant nebo agent, pokud by chtěl vniknout do prostoru, kam lezou načerno i místní houbaři, si přece nebude žádat oficiální cestou o povolení vstupu, když tam bude chtít provést sabotáž, ne? Nebo si někdo fakt myslí, že agenti GRU už jsou tak neschopní, že si ani nezjistí základní parametry o zajištění či nezajištění objektu, který mají vyhodit do povětří?

To jako nakráčí na falešný doklad rovnou přes hlavní bránu, aby po výbuchu skladu šli vyšetřovatelé najisto přímo po lidech, kteří naposledy ve skladu byli na návštěvě? To si opravdu někdo myslí? Ne, myslí si to jenom rusofobní soldateska v ČR. Zásadním odhalením prezidentova projevu tak je konstatování, že ve zprávě BIS je uvedeno, že neexistují důkazy ani svědectví. A bez důkazů a svědectví tak vláda ČR zahájila vyhošťování ruských diplomatů. Takové chucpe! Přesně jak řekl Lubomír Zaorálek, že my důkazy na obvinění Ruska nepotřebujeme! Pojďme si tedy ocitovat projev prezidenta Miloše Zemana.

Projekt "AUTOBUS"

autobus

Copyright © 2024 Seven Roses o.p.s.. All Right Reserve.