Papež František sloužil na náměstí v Budapešti děsivou mši s okultistickým křížem za zády, s přibitou lidskou lebkou pod nohami Krista a s hadem stočeným okolo kříže za papežským stolcem! Had se šípovým ocasem olizující lidskou lebku odkazuje na ukřižovaného hada jako symbol okultní alchymie! Pracovník technických služeb, který pódium připravoval pro eucharistický kongres, nafotil šokující důkazní materiál zachycující skryté okultní symboly na Kristově kříži! Tohle už není Vatikán, ani křesťanství, ale spolek Luciferiánů oslavujících pád církve! Další důkaz toho, že papežský stolec ovládl Antikrist!

Ještě předtím, než Papež František navštívil Slovensko před několika dny, tak se zastavil v Budapešti, aby tam sloužil mši na eucharistickém kongresu pod širým nebem. Na budapešťském Náměstí Hrdinů vyrostlo obrovské pódium, kterému vévodil mohutný kříž s ukřižovaným Kristem. Na první pohled z dálky by se zdálo, že jde o obyčejnou a běžnou přípravu pódia na příjezd Papeže a nic nenasvědčovalo tomu, co se za malou chvíli začne odehrávat.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/PopeBudapest2021-300x169.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/PopeBudapest2021-768x433.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/PopeBudapest2021-700x394.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/PopeBudapest2021-634x357.jpg 634w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/PopeBudapest2021-857x483.jpg 857w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/PopeBudapest2021.jpg 1280w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Papežské pódium v Budapešti

Pracovník technických služeb, který se podílel na montáži a konstrukci pódia pro hlavu církve totiž nafotil naprosto neuvěřitelnou věc. Ten mohutný masivní kříž s Kristem je totiž okultní symbol. Dole pod nohami Krista byla na kříži přibitá lidská lebka obrovským hřebem a okolo kříže byl stočený had, který tuto lebku slastně a s uspokojením olizuje. Během mše nikdo z věřících tuto lebku a hada neviděl, protože spodní část kříže byla zakryta papežským stolcem s vysokým opěradlem, které zakrývalo tyto dva okultní symboly, které na kříž s Kristem nepatří.

Papež se v Budapešti modlil s přibitou lebkou a hadem na kříži za svými zády

Maďarský server Alternatív Hírek přinesl [1] svědectví svého čtenáře, jehož kamarád pracuje pro komunální služby v Budapešti a podílel se na stavbě pódia, takže měl možnost nafotit kříž a detail ještě předtím, než před kříž byl namontován papežský stolec. Tohle pouze ukazuje na to, že Papež je ve skutečnosti Antikrist, který pohrdá obětí Krista na kříži a uctívá okultní symboly, které de facto symbolizují satanismus, resp. Luciferiánství.

Symbol hada olizujícího lidskou lebku přibitou na kříži Krista symbolizuje výsměch Kristu, pod jehož nohami skončilo poražené lidstvo, to je symbol té lebky a vítězství Lucifera na Zemi, to je ten had olizující s uspokojením lidskou lebku. Okultní symbolika přímo za papežským stolcem, to je největší blasfemie Vatikánu, jakou si lze jenom představit. Pouze se tím potvrzuje to, co popisují svědci z řad silně věřících ze Slovenska.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope2-225x300.jpg 225w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope2-768x1023.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope2-700x932.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope2-268x357.jpg 268w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope2-363x483.jpg 363w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope2.jpg 943w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Detailní záběr na hada a lebku

Čtenářka z Ružomberoka nám napsala, že z Papeže vycházela fialová aura, která pohlcovala světlo a teplo. Bylo prý cítit chlad a zimu z té postavy v rouchu, jako kdyby nebyla obdařena životem a láskou, ale smrtí a zlobou. Vatikánský stolec byl obsazen služebníkem Baala a ten služebník má za úkol bořit křesťanskou cestu, vysmívat se Kristu a zesměšňovat symbol křesťanské civilizace. Uctívání lebek a hadů je hlavním poznávacím znakem Luciferiánů, z nichž mnoho pochází z řad kněžích, kteří přešli na druhou stranu.

Na stranu Jeho Výsosti, Generála legií a Vůdce následovníků Světla, Nejvyššího světlonoše, jeho Eminence Archanděla Lucifera, Svrženého z nebes. Luciferiánská lóže ve Vatikánu je jednou z nejděsivějších lóží na této planetě. Je mnohem starší než židozednářské kabalistické a zednářské lóže v Evropě a v Severní Americe. Luciferiáni jsou podle informací odštěpenci z Opus Dei, kteří studiem knih a ze zápisů v Armínu ve Vatikánu usoudili, že Lucifer byl poškozeným ve sporu s JHVH.

Antikrist na Svatém stolci

To je v ostrém rozporu se vším, co známe z Bible, mimochodem již dvakrát přepsané a převyprávěné pod dvou velkých koncilech. Strážcem odkazu a Písma je Opus Dei. Všimněte si, že v poslední době dochází k hroucení bílé civilizace. Syn nenávidí otce, matka nenávidí dceru. Rozpad tradiční rodiny a do toho Papež, který vítá migranty a pořádá mše, zatímco za jeho zády jsou symboly z okultních prostor, které symbolizují lidstvo, které je zničeno, symbol lebky a had olizuje hlavu těchto mrtvých lidí. Proč by zástupce církve a Krista kázal mši s tímto symbolem za zády?

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope3-266x300.jpg 266w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope3-768x865.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope3-700x788.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope3-317x357.jpg 317w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope3-429x483.jpg 429w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope3.jpg 945w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Detail kříže na pódiuhttps://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope4-227x300.jpg 227w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope4-768x1014.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope4-700x925.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope4-270x357.jpg 270w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope4-366x483.jpg 366w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CrossPope4.jpg 941w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Televizní záběr stolce z boku. Lebka na kříži za opěradlem stolce je dokonale vidět

To by znamenalo, že Vatikán usiluje o likvidaci a vyhlazení lidstva. Redukce lidské populace na této planetě je součástí plánu globalistů, ale obsazení Vatikánu Antikristem je daleko nebezpečnější. Ve Vatikánu jsou umístěny ty nejnebezpečnější knihy, které kdy na této planetě existovaly. Jsou tam rovněž mnohé knihy ze zničené Alexandrijské knihovny, ale nejde jen o knihy, ale hlavně o výkresy, šablony, nákresy, vědomosti po Nephilim, které Abrahám a jeho potomci přenesli do obrazové a psané podoby, v té době ještě na oslích kůžích. V Budapešti byl kongres spojený s biřmováním a se Svatým přijímáním dětí. To vše probíhalo na pódiu s křížem, s hadem a lebkou. Nikdo z účastníků o tom však nevěděl, co se skrývá za svatým stolcem na kříži. Server Vatican News o tom přinesl [2] následující zprávu:

Papež v Budapešti: Jsme velmi rádi, že je František mezi námi

V neděli, kdy papež František v Budapešti slouží mši Statio Orbis neboli závěrečnou mši Mezinárodního eucharistického kongresu, jezuita P. Horvàth Arpàd říká, že doufá, že papež lidi utvrdí ve víře.

Účastníci 52. mezinárodního eucharistického kongresu se v uplynulém týdnu ponořili do modlitebních setkání, katechezí, svědectví, seminářů, mší svatých a kulturních akcí v Budapešti.

V neděli má papež František kongres ukončit a předsedat mši svaté na náměstí Hrdinů v hlavním městě.

Jedním z těch, kteří se v uplynulém týdnu účastnili kongresu, je P. Horvàth Arpàd, SJ. V rozhovoru pro Vatikánský rozhlas vysvětlil, že jako rektor místního kostela v Budapešti pomáhal připravovat děti na slavení prvního svatého přijímání při zahajovací mši kongresu. Kvůli třetí vlně pandemie v Maďarsku se však akce o rok opozdila, což znamenalo, že museli připravit novou skupinu dětí, které by na akci přijaly svátost.

Během pandemie nebyly žádné kurzy náboženství, takže jsme letos v létě museli pro tyto děti uspořádat jakýsi tábor,” řekl.

Poté, co se s dětmi zúčastnil zahajovací mše eucharistického kongresu, se otec Arpád opět těší, že se členy své církve půjde pěšky, aby se zúčastnil Statio Orbis neboli závěrečné mše, které bude v neděli předsedat papež František.

Vatikán se stal nejvyšším sídlem okultních procesů řízení, už to nemá nic společného s křesťanstvím

Představte si, že byste poslali své dítě na Svaté přijímání a na pódiu za svatým stolcem by byla na kříži přibitá lidská lebka a s ovinutým hadem, který ji olizuje. Není přitom jasné, jestli lebka na kříži je pouze napodobeninou z plastu, prostě školní pomůckou, anebo jde o skutečnou lidskou lebku zemřelého či obětovaného člověka, jak je zvykem v okultních lóžích.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/PopeBudapest-300x164.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/PopeBudapest-768x420.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/PopeBudapest-700x383.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/PopeBudapest-653x357.jpg 653w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/PopeBudapest-883x483.jpg 883w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/PopeBudapest.jpg 1280w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Papežské pódium v Budapešti

Tohle je naprosto nejotřesnější důkaz toho, v čem jede tato osoba, která na sebe natáhla papežský oděv, protože ve chvíli, kdy Vatikán začne razit Luciferiánství, v tom okamžiku evropská civilizace skončila a poslední může zhasnout. Nemyslete si, že všechno, co se teď okolo vás děje, že je náhoda. Všechno je to součást plánu a Vatikán je hlavním sídlem okultních procesů řízení, tedy těch vůbec nejvyšších. Takže sami teď víte, kde se teď nachází církev. A sami se podívejte, kde a jak má skončit člověk.

Alchymie, jedy a vakcíny… symbolizované hadem přibitým na kříži

Had na kříži byl zajímavý tím, že na konci ocasu měl šíp. Přesně takovýto had je vyobrazen v kresbách znázorňujících ukřižovaného hada namísto Krista. Had je někdy zobrazován jako přibitý na kříž jedním hřebem. A teď najednou v Budapešti je to obráceně, je to hlava člověka přibitá hřebem a had lebku vesele olizuje. Kult ukřižovaného hada pochází ze středověku a byl to symbol alchymistů vařících lektvary a jedy.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/SerpentAlchemy-201x300.jpg 201w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/SerpentAlchemy-768x1145.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/SerpentAlchemy-700x1044.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/SerpentAlchemy-239x357.jpg 239w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/SerpentAlchemy-324x483.jpg 324w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/SerpentAlchemy.jpg 1280w" sizes="(max-width: 687px) 100vw, 687px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 687px;">Symbol alchymistů ve středověku. Had přibitý na kříž

V okultní rovině je lebka a had symbolem čarodějnictví a alchymie, konkrétně witchcraftu a lektvarů, tedy umění Gaia (G) a využívání elementů k procesům okultního řízení pomocí chemie na 5. prioritě. Witchcraft je buď elementální, anebo krevně-rituální. V případě přibitých lebek a zmijí je jasné, že v tomto případě jde o tu druhou možnost. Vatikán s velmi vysokou pravděpodobností je transformován v této chvíli na nejvyšší Luciferiánskou lóži na této planetě.

Projekt "AUTOBUS"

autobus

Copyright © 2024 Seven Roses o.p.s.. All Right Reserve.