https://aeronet.cz/news/video-prezident-tokijske-zdravotnicke-asociace-svolal-tiskovou-konferenci-a-vyzval-k-okamzitemu-zahajeni-predepisovani-ivermectinu-pacientum-s-koronavirem/

https://aeronet.cz/news/povinne-ockovani-je-nadohled-americka-fda-prave-plne-schvalila-mrna-vakcinu-comirnaty-500-jako-bezpecny-roztok-pro-sirokou-populaci-ve-veku-od-16-let-otevira-se-tim-zakonny-prostor-pro-povinna/

 

Povinné očkování je nadohled, americká FDA právě plně schválila mRNA vakcínu Comirnaty 500 jako bezpečný roztok pro širokou populaci ve věku od 16 let, otevírá se tím zákonný prostor pro povinná očkování příslušníků americké armády, všech federálních zaměstnanců, učitelů a pracovníků ve službách! Evropská EMA je krokem americké FDA zaskočena a bude muset zvážit urychlení plného schválení vakcíny Pfizer v Evropské unii! Povinné vakcíny v Evropě již na podzim ve stejné chvíli, kdy Google, Apple a Samsung slučují vakcinační pasy s digitálními peněženkami Google Pay, Apple Pay a Samsung Pay?

Situace s hrozbou povinných a do značné míry násilných očkování dramaticky eskaluje. Americká agentura pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) dnes učinila bezprecedentní krok [1] a naprosto překvapivě udělila mRNA vakcíně Comirnaty 500 od společnosti Pfizer konečné, finální a plné schválení, jako kdyby vakcína byla testována 10 let. V tomto případě však vakcína byla testována jen 11 měsíců od loňského roku. Vakcína mRNA Comirnaty 500 je tak v USA od dnešního dne plně schválena pro širokou veřejnost ve věku od 16 let a může být tím pádem předepisována jako povinná vakcína pro federální zaměstnance, učitele, vojáky, státní úředníky, policisty, lékaře a pracovníky ve službách, a to jak na federální, tak i na státní úrovni jednotlivých amerických států.

Vakcína Pfizer Comirnaty 500 má od pondělí plné schválení v USA od FDA

Plné schválení ze strany FDA podle německé televize překvapilo i zástupce evropské lékové agentury EMA, která je podle informací zaskočena tak rychlým schválením. V Evropské Unii se očekávalo plné schválení až po 31. prosinci 2023, do kdy mají farmaceutické společnosti odevzdat závěrečné klinické studie, takže plné schválení vakcín v EU bylo původně plánováno nejdříve až na rok 2024.

Toto urychlení v USA podle německých novinářů bude mít zásadní dopad na EMA a dojde k obrovskému tlaku na agenturu ze strany evropských vlád, které budou poukazovat na rozhodnutí FDA v USA a budou tlačit EMA do rychlého a plného schválení vakcín v EU stejně, jako k tomu dnes přistoupila v případě Pfizeru i americká FDA. Takto rychlé schválení v USA se překopíruje do EU velice rychle. EMA nebude mít sílu tomu tlaku politiků odolávat. A proč je plné a konečné schválení tak důležité pro politiky?

Americká FDA plným schválením vakcíny Pfizeru vyšle do EU signál na urychlené plné schválení vakcíny i v Evropě

Plné schválení prostě znamená, že lze nařídit povinná očkování takto plně schválenými vakcínami pro skupiny obyvatel, a to na bázi zákonných rámců v pracovně-právní rovině. Plně schválená vakcína nese totiž punc vědecky ověřené bezpečnosti a vlády tak mohou podmiňovat vakcinaci pro trvání zaměstnaneckého vztahu, aniž by to bylo označováno za pokusy na lidech a v rozporu s Norimberskými zákony. Politici chtějí naočkovat všechny státní zaměstnance, včetně vojáků, policistů, lékařů a učitelů, přičemž k tomu chtějí přibrat i všechny pracovníky ve službách všeho druhu, od prodavaček a kadeřnic, až po automechaniky a instalatéry.

Současně chtějí naočkovat všechny středoškoláky a vysokoškoláky, a to právě od toho zmíněného věku 16 let. Samozřejmě, že globalisté nejsou úplně spokojeni. Původně chtěli, aby bylo možné očkovat děti již od věku 5 let, tedy od mateřských školek, ale toto americká FDA již dopředu odmítla a Pfizer nakonec souhlasil s posunutím spodního věku očkování na 16 let.

Joe Biden v Bílém domě uvítal plné schválení vakcíny Pfizer

Možná jste si všimli, že v ČR před volbami probíhá velice nechutná hra na blba. V hlavní roli je ministr zdramini Adam Vojtěch, který o víkendu prohlásil, že od 1. září si neočkovaní lidé budou muset platit testy sami. A hned v pondělí zakročil Andrej Babiš, přišel za Adamem, aby mu domluvil, a tak ministr zdravotnictví prohlásil, že od 1. září se nic nemění a testy dál budou hradit pojišťovny [2]. A to po celé září, nezapomněl dodat. To proto, aby bylo jasné, že v říjnu a po volbách to může být všechno jinak.

V ČR je totiž před volbami a Andrej Babiš potřebuje nahnat konceptuální body, a proto je třeba čas od času sehrát scénku ve hře na blba. Andrej Babiš je prostě zachránce lidu, musí napravovat chybné kroky ministra zdravotnictví. Nebýt Andreje, tak lidé by si od září platili testy, taková hrůza a skandál, že? Tady alespoň vidíte, jak se tato hra na blba hraje. Obsazení je hvězdné, a ani u toho nemusíte umět zpívat, stačí jenom vypouštět výroky o opatřeních, a potom je zase rušit po intervenci zachránce lidu Andreje. Jenže po volbách v ČR přijde teror.

Big Tech společnosti plánují na podzim propojit mobilní platby na chytrých telefonech s ověřováním očkovacích statusů

Snaha o prosazení povinného očkování totiž bude iniciována přímo z Bruselu, protože plné schválení vakcíny Pfizeru v USA nedá globalčikům v Bruselu spát. Snaha o povinné a plošné očkování se zesílí natolik, že zkrátka dojde k rozhodnutí, že části populace se budou očkovat povinně, a dost možná se nebude čekat ani na plné schválení EMA, protože podzimní čísla nakažených již jsou připravena dopředu.

Čína podle informací dodala na tuto sezónu upravené testy, které ukazují vysokou pozitivitu, jak už je to koneckonců vidět v celé Evropě, kde úplně zdraví lidé vycházejí z testů jako pozitivní, takže znovu bude snaha lidi omezovat. Ale pozor, tento podzim se bude v něčem lišit. Už nebudou lockdowny ve smyslu minulého roku, ale bude snaha do lockdownů uvrhnout jenom potížisty, tedy odmítače vaxu a rovněž odmítače špejlí. Lockdowny se budou týkat jen neočkovaných a netestovaných osob bez covidového pasu. Jenže, jak prosadit tyto covidové pasy? Odpověď podle všeho přináší Big Tech.

Vakcinační karta v platební aplikaci

Společnosti Google, Apple a Samsung oznámily [3], že na podzim ve svých telefonech a operačních systémech telefonů přinesou aktualizace digitálních peněženek Google Pay, Apple Pay a Samsung Pay, které budou rozšířeny o funkci ověření vakcinačního statusu majitele telefonu v návaznosti na platební metodu. Tyto aplikace používají k placení čipy NFC, takže by to fungovalo tak, že člověk bude prokazovat bezinfekčnost platební aplikací namísto extra covidového pasu v mobilu. V čem je hlavní rozdíl?

No přece v tom, že váš vakcinační status bude spojený s každou nákupní a platební operací, o které se dozví obchodníci, vaše banka, jejíž kartu máte do Google Pay, Apple Pay nebo Samsung Pay připojenou a nalinkovanou, dozví se to i váš poskytovatel úvěru, pokud máte nalinkovanou kreditní úvěrovou kartu, a dozví se to všichni obchodní partneři Google, Apple a Samsungu. A k čemu to povede? Stále netušíte? Tak si to zopakujme.

Po propojení mobilních plateb s covidovými pasy dojde k předání zdravotních stavů majitelů telefonů bankám a úvěrovým institucím

Když byste měli v mobilu jenom extra covidový pas jako aplikaci, váš očkovací status by se dozvěděl jenom obchodník, tedy ten, který vás kontroluje u dveří. Byla by to dvoustranná informace, i když samozřejmě telefon vás šmíruje a může informaci někam posílat, ale to má mnoho právních zádrhelů a bariér. Jenže, když Big Tech společnosti propojí funkci ověřování očkování s platební aplikací a s digitální peněženkou v mobilu, v tom okamžiku o vašem očkovacím statusu ví nejen obchodník, ale i vaše banka, váš kreditor a spolu s nimi i partneři banky.

A ti všichni najednou vidí, kde se jako očkovaný pohybujete a platíte, takže banka ví, jakému riziku se jako očkovaný vystavujete. A vice versa, tedy obráceně. Proč obráceně? Protože banky budou vidět i lidi, kteří do svých peněženek v mobilech nemají nalinkovaný očkovací status od poskytovatele očkovacích ověření. Banka tak začne lidi segregovat s pomocí Google Pay, Apple Pay a Samsung Pay na očkované a na neočkované. Chápete, nebo to pořád nechápete?

Průvodce přidáním vakcinační karty do Apple Pay v mobilu iPhone

Co byste udělali, kdyby vám vaše banka zavolala, že ji zajímá, jestli jste očkovaní proti covidu? Asi byste ji poslali do míst, kde se nikdy nesvítí a zdůraznili byste, že do vašeho zdraví a očkování bance vůbec nic není. Banka se tedy touto cestou váš zdravotní stav nedozví, ani by nemohla. Jenže, jakmile používáte Google Pay, Apple Pay anebo Samsung Pay, tak tyto vaše očkovací informace vaší bance přímo poskytne Google, Apple nebo Samsung.

Panečku, to je parádní trik, jak se dostat k vašemu zdravotnímu stavu, že? Banka potom bude logicky zohledňovat váš očkovací status při žádosti o úvěr nebo hypotéku s jednoduchým vysvětlením, že jako očkovaný představujete menší úvěrové riziko, protože jako očkovaný máte nižší pravděpodobnost, že onemocníte, nebo zemřete, a tím pádem přestanete mít schopnost splácet.

Plné schválení vakcín je nezbytné k jejich vynucování ve společnosti

Celý ten systém, aby fungoval, však vyžaduje jednu zásadní věc. Vakcíny musí mít plné schválení, protože jinak nepůjde po lidech očkování povinně vyžadovat, anebo je naopak sankcionovat. To, že některé firmy nebo politici diskriminují lidi bez vakcín už dnes, to je jiná věc. A sami vidíte, že třeba české soudy ta rozhodnutí vlády ruší jako na běžícím pásu. Ale to je jen kvůli tomu, že ty vakcíny jsou stále ve stádiu experimentu a nemají finální schválení. Proto americká FDA proces takto urychlila ve spolupráci s firmami Google, Apple a Samsung, aby na podzim mohly být vakcinační statusy napojeny na bankovní peněženky v mobilech. To je ten hlavní důvod. Dalším krokem bude zákaz plateb v hotovosti ve vybraných oblastech trhu.

Přidání vakcinační karty do platební metody Google Pay v mobilu

Lidé budou muset povinně platit jen elektronicky s nalinkovanou a připojenou funkcí ověření očkovacího statusu. Bez vaxu v blízké době platba na terminálu v obchodě neproběhne. Nosatí to mají dokonale ošetřené, ale je vidět, že jim dochází čas. Spěchají. Urychlení FDA je opravdu neuvěřitelné a brutální. V EU chtěli plně schválit vakcíny v roce 2024 až 2025, ale americká FDA to sesekala na pouhých 11 měsíců klinických testů a plné schválení je na světě. Ano, tím je to dané. Nemají čas a spěchají. Fenomén vyššího muže by je mohl zastihnout nepřipravené. Rozhodnutí americké FDA spustí v EU doslova paniku mezi globalisty, že by zůstali pozadu za partnery v USA. Okamžitě uslyšíte i v českých médiích názory “odborníků”, že je potřeba i v EU urychleně udělit plná schválení používaným vakcínám, minimálně Pfizeru v první řadě.

Projekt "AUTOBUS"

autobus

Copyright © 2023 Seven Roses o.p.s.. All Right Reserve.