pane Prezidente ,

 

už několik krát jsem přemýšlel ,jak obtížné je být Prezidentem tak rozsáhlé a počtem obyvatelstva" nej" země na celé zemi.

Jak obdivuhodné je ,jak z mladého a pokorného člověka, ktrý začínal ...... je lídr 1,3 miliardi lidí 

Víte, píšu Vám protože pravda je  vážená zlatem a vyřknuta v pravý čas diamanty.

nemúžete čekat od země ,kde je lidem volen senát ,že zakáže předsedovi senátu cestu ,když Vy sám pane Prezidente nemáte ŽÁDNOU KONTROLU NA TOU ČÁSTÍ ,NEVLAJE TAM ČÍNSKÁ VLAJKA ,NENÍ TAM ČÍNSKÁ REGIONÁLNÍ VLÁDA ,NENÍ TAM ČÍNSKÁ LIDOVÁ ARMÁDA není tanm Čínská tajná služba  ...ATD

Trestat takovou zemi, je jako dát někomu plastový děravý kelímek  a pak ho seřvat ,že s ní kape na zem a zem je mokrá  ,Vystrčil by tam nikdy neletěl ,kdyby jste měl kontolu nad tou částí země.

Víte ,moc mě mrzí ,že nějaky komárek na zednářském setkání ,kde jeho žena děla striptíz pro ostatní zednáře se směje ,jak vydrbal s Čínou ,protože koupil odmítnutý kontrakt za 200.000 eur!!!

pokud pomsta ČLR je odmítnutí 11 pian ,tak to ukazuje na Vaši obroskou slabost ,udělal jste tímto 2 velké taktické  chyby ,

pokud chcete zpátky respekt ,obsadte nebo totálně zničte tu část zemi nuklearním útokem a získáte respekt a absolutní svetovou kontrolu nad výrobou  nano chip.

řeknu Vám příběh nerozumného člověka ,který nařídil v 2006 vojnu s levanonem ,stála mnoho peněz ,sil a nakonec ji idf a mossad prohrál

2020 plán a rada stratéga ,nestála nic jen jednu ... ,ten stratég nasral nasralaha, zničil za 5 minut celou ekonomii levanonu ,vyměnil tím vládu a premiéra ,kteří patřili nasralahovi a byli zničené  zároven tuny hnojiva ,kteréby byli použity na výrobu raket.

takhle se to dělá 

zítra nebo pozítří ten stratég může nařídit vypnutí 58 nuc .power plants ....a totálně zničit zemi za 5 minut

za chvíly bude ten strateg vládcem východní země od srdce evropy až po sibiř ,pak se Pane Prezidente potkáme 

s pozdravem v pravdě levin kuriš

 

 

Projekt "AUTOBUS"

autobus

Copyright © 2022 Seven Roses o.p.s.. All Right Reserve.